|
Załóż konto
logo
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

HONDO Folk Design
Handmade jakiego jeszcze nie było ! Etnodesign, folklor oraz modern folk. HONDO Folk Design to wyjątkowe dekoracje, dodatki do domu, zabawki i pomysły na prezent ! Sprawdź już dziś !


W HONDO Folk Design z pasją tworzymy dekoracyjne rękodzieła inspirowane sztuką ludową z polskiej wsi Zalipie oraz w duchu modern-folku.


Malownicza wieś słynie z niezwykle kolorowych domów, na których tutejsze artystki tworzą folkowe wzory od ponad 100 lat. Na domach jednak się nie kończy! Zdobi się tutaj wszystko, co tylko można pomalować - wnętrza domów, studnie, chodniki, a nawet budy dla czworonogów!


Zalipiańskie wzory i malowidła oraz lokalny Dom Malarek znane są na skalę światową. Każdego roku turyści z wielu zakątków świata licznie odwiedzają tą cichą i spokojną, typowo polską wieś ciesząc oczy i duszę niepowtarzalnymi kwiatowymi kompozycjami. To właśnie nieopodal tego miejsca powstają dekoracyjne produkty HONDO Folk Design. Tworzy je Teresa Hońdo, artystka związana z zalipiańskim środowiskiem malarskim, która pasję do szycia łączy z miłością do sztuki ludowej, jednocześnie trafiając w najnowsze trendy.


Nasze produkty to 100% polskiego folku. Dekoracje HONDO Folk Design powstają tylko w północnej części Małopolski, 10 km od Zalipia. Dowiedz się, dlaczego powinny znaleźć się właśnie w Twoim domu!


  • Produkty HONDO Folk Design powstają lokalnie


  • Jesteśmy EKO - do wykonania naszych produktów w dużej mierze wykorzystujemy końcówki materiałów od producentów oraz sprzedawców tkanin, dzięki czemu nic się nie marnuje


  • Produkty z kategorii Folk zdobione są ręcznie, wiec każdy z nich jest unikatowy


  • Dzięki kurkom HONDO produkowanym w sercu Polski, twój dom stanie się miejscem pełnym ciepła z unikalną twórczością prosto z Europy Środkowo-Wschodniej.